Gıda

Lezzetlerimizle dünyayı sarıyoruz…

Uzun yıllardır iç piyasanın yanı sıra Turkaz Grup markalı ürünlerimizi dünya mutfaklarına da sunuyor, enfes lezzetlerimizi milyonlarca tüketici ile buluşturuyoruz.

İhracatını gerçekleştirdiğimiz ürünlerimizin arasında; ayçiçek yağı, kanola yağı, mısır yağı, zeytinyağları, konserve meyveler, konserve sebzeler, çeşitli turşu ürünleri, kornişon turşular, jalapeno turşular, kapari, közlenmiş biber, közlenmiş patlıcan, domates salçası, domates ürünleri, makarna sosları, pizza sosları, dip soslar, et sosları ve salata sosları yer alıyor.

Gıda ürünlerimiz Suriye, Irak, İran, Afganistan, Katar, Kuveyt, Yemen, Mısır, Lübnan, Dubai, Suudi Arabistan, Filistin, İsrail, Umman gibi Orta Doğu ülkelerine, Libya, Etiopya, Eritre, Cibuti, Moritanya, Ruanda, Sudan, Sierra Leone, Senegal, Moritanya, Malavi, Gana, Nambia gibi Afrika ülkelerine, Almanya, Hollanda, İngiltere, İrlanda, Fransa, Danimarka, Malta, Avusturya, Belçika, Romanya, Bosna Hersek, Bulgaristan, Norveç, İsveç gibi Avrupa ülkelerine, Güney Kore, Japonya, Çin, Myanmar, Filipinler, Laos gibi Uzakdoğu Asya ülkelerine, Azerbaycan, Nahcivan, Türkmenistan, Özbekistan, Tacikistan gibi Türki Cumhuriyetleri’ne, Barbados, El Salvador, St. Vincent, Guatemala, Haiti, Honduras, Nikaragua, Dominik Cumhuriyeti gibi Amerika kıtasına ve KKTC, Gürcistan, Seyşeller ve Avustralya’nın da arasında olduğu ülkelere düzenli ihracatı talep ediliyor.

Domates ve domates bazlı ürünlerimiz ile Belçika, Hollanda, İngiltere, Danimarka İsviçre, Norveç, İsveç, Almanya, Fransa, Slovenya gibi ülkeler başı çekerken Japonya, Filipinler, Irak, Türkmenistan, Filistin, Libya ve Avustralya ülkelerindeki talepleri de karşılıyor ve pazar payımızı stratejik hedeflerimiz doğrultusunda artırmaya devam ediyoruz. Turkaz Grup Gıdanın domates ve domates ürünlerindeki başarısındaki büyük payı katkısız reçeteli ürünlerimiz getiriyor.

Çünkü biliyoruz ki kaliteli, sağlıklı lezzet herkesin hakkı!