Sera İmalatı

Sera imalatı ve tasarımı ile anahtar teslim sera sistemleri ve müteahhitlik hizmetleri sunuyoruz.

Sera denildiğinde ülkemizde 4 tarafta kapalı bir yapı olduğu düşünülmektedir. Aksine, sera beslenecek ürüne göre yapılması gereken bir yapıdır. Global Standartlara uygun üretim yöntemleriyle güvenilir seralar üretiyoruz. Teknolojinin ön planda olduğu seralarımızda, tüm işlemlerin otomatik sistem tarafından yapılması sağlanmıştır.

Modern sera sistemlerimizi bugünün talep ve ihtiyaçlarına göre tasarlıyoruz. Seralarımız cam, polikarbonat ve polietilendir.

Çelik konstrüksiyonlarımız, uzun yıllar paslanmaya karşı dayanıklı olması için sıcak daldırma galvanizli ve kaynaksızdır. Çatı örtüsünü çeşitli hava koşullarında, yoğun kar yüklerinde ve 120-130 km / s rüzgar hızında üretiyoruz.

Havalandırma pencereleri tek ve çift (kelebek) olarak tasarlanmıştır. Ayrıca müşteri talebine bağlı olarak yandan da havalandırma pencereleri yapılabilir. Seralarımız topraklı ve topraksız üretim projeleri, sulama otomasyonu ve iklim kontrol sistemlerinin bakımı ve onarımıdır.

Firmamızın uyguladığı perde mekanizmaları, seralar, sera sıcaklığının sıcak yaz günlerinde normalin üstünde ve kışın normalin altına düşmesini önlemek için normaldir.

Klima kontrol sistemleri ile ürünleriniz verimli bir şekilde büyümesini sağlamak için manuel, dijital veya otomatik sıcaklık ve nem kontrolü sağlar. Sıcak hava koşullarında serada sıcaklığın düşürülmesi çok önemlidir. Bu işlem, serada sıcaklık kontrol sensörleri, sirkülasyon fanları, üst ve yan hava delikleri, Fan Soğutma Pedleri sayesinde sıcaklığı düşürür ve sıcaklığı ve nemi normal seviyelerde tutar. Projeye bağlı olarak, Basınçlı Sisleme Sistemi de kurulabilir.

Yapım aşamasında veya yeni yapılacak olan seralar için 3D proje çalışması hizmeti de sunuyoruz.

TURKAZ Grup, tüm sera ekipmanları üretimini ve tüm bağlantı parçalarını kendi tesislerine göre üretmektedir. Sera ile ilgili ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgi ve belgeler için 7/24 müşteri hizmetlerimizi arayabilir veya mesajla iletebilirsiniz.