Turkaz Grup kimdir?

2000 yılında Yozgat’da kurulan Turkaz Grup, Anadolu’nun verimli topraklarında yetişen taze ve organik meyve ve sebzeleri yurtdışında birçok ülkeye ihraç ediyor.

Marka Değerleri
Şeffaflık: Mutfaklarına lezzet kattığımız tüm müşterilerimize hem ürün içeriği hem de ulaştırma süreçlerinden şeffaf olmak en önemli prensibimiz.
Proaktif: Sofralarına sağlıklı ürünlerle değer kattığımız müşterilerimizin ihtiyaçlarını öncesinde tespit edip ürün skalamızı buna göre şekillendirerek geleceğe yönelik en doğru hizmeti de kendilerine sağlıyoruz.
Disiplinli: Sağlıklı gıdalar yetiştirebilmek için hem üretim hem muhafaza hem kargo süreçlerinde büyük bir titizlik ve disiplinle çalışmayı şirket politikamız olarak benimsiyoruz.

Hedeflerimiz
Kurulduğu günden bu yana büyüyerek 6 ülkeye ihracat yapan Turkaz Grup'un en büyük hedefi dünyanın her yerine, Anadolu’nun verimli topraklarında çiftçiler tarafından yetiştirilen sağlıklı, taze ve organik ürünleri ulaştırabilmek.
Turkaz Grup'un güçlü tesis yapısı, yüksek teknoloji üretim şekli ile; geçmişten günümüze olduğu gibi, gelecekte de faaliyetlerine devam edecektir

Özetle; sahip olduğu imkan, teknolojik alt yapı ve tesisleriyle ürünlerin toplanma aşamasından başlayıp, işleme, paketleme, ambalajlama ve sevkiyatına kadar her türlü prosesi kendi öz kaynaklarıyla gerçekleştiren lider bir firma olan Uçak Kardeşler, yurt içi ve yurt dışı 32 farklı yerde satış noktaları ile GLOBALG.A.P. sertifikalı üretimlerinin %80 ’nini ihraç etmektedir.
TURKAZ Grup, kaliteli ürünleri dünyanın her yerinden ki müşterileriyle buluşturarak, son derece titiz, özverili ve disiplinli çalışmaları sonucunda en çok aranan markalar arasında yerini almıştır.