Sebze-Meyve ihracatı

TURKAZ Grup olarak bahçelerimizde ilaç, kimyasal, koruyucu kullanmadan özenle yetiştirdiğimiz sertifikalı organik sebzelerimizi dalından taze taze topluyor ve en sağlıklı haliyle sizlerle buluşturuyoruz.

Şirketimiz Ağırlıklı olarak Yurt dışı yaş sebze ve meyve ihracat faaliyetinde bulunmaktadır. 1999 yılından beri Rusya, Almanya, Fransa, İngiltere, İtalya, Hollanda, Romanya, Beyaz Rusya, Moldovya, Ukrayna, Sırbistan, Makedonya ve Suudi Arabistan gibi ülkelere Yaş Sebze ve meyve ihracatı yapmaktadır, bu alanda piyasaya yön vermekte olan şirketimiz ihracatta ön sıralarda bulunmaktadır.

Tarım Sektöründe 500 den fazla üreticiyle birlikte hareket ederek firmamıza ait paketleme tesisinde dünya standartlarına uygun yaş sebze ve meyve işleniyor.

TURKAZ Grup olarak işlemekte olduğumuz ürünler;

Sebze grubu içerisinde Domates, Pembe Domates, Salkım Domates, Kokteyl (seyit) Domates, Çeri Salkım Domates, Pembe Kokteyl Domates, Sarı Kokteyl Domates, Zebra, Çiko, Kapya Biber, Kalifornia Biber, Bianka (Macar Dolma) Biber, Macar Çarliston Biber, Şili Biber, Sivri Biber, Çarliston Biber, Dolma Biber, Patlıcan, Kristal (Topak Patlıcan), Kabak, Hıyar, Dikenli Hıyar, Karnabahar (Çiçek), Lahana, Brokoli, Havuç.

Meyve Grubunda ise; Ayva, Armut, Portakal, Limon, Mandarin, Greyfurt, Şeftali, Nektarin, Üzüm, Nar, Erik, Kayısı, Karpuz, Kavun, İncir gibi ürünleri göndermekteyiz.